Outstanding Site for Genuine, Highly Credible Entrepreneurs!

FRIENDS OF ASIA

Your Global Community!

“We yearn for opportunities, we pray for opportunities and we seek for opportunities. The good news is that we meet opportunities. The bad news is that we miss the opportunities only to come to a later realization of missed opportunities.”
― Ernest Agyemang Yeboah

S L NAYAK's Discussions (3)

Latest Activity

Kertész Ilona commented on Hegedűs Antal's group Minden ami MP3 Mindenkinek
"További szép napot kívánok!! Folytatom, Simply Red,dalait."
12 minutes ago
Kertész Ilona commented on Hegedűs Antal's group Minden ami MP3 Mindenkinek
"Simply Red - Sunrise .mp3 Simply Red - Your Eyes.mp3 Simply Red - Fake .mp3 Simply Red - Home .mp3 Simply Red - My Perfect Love.mp3 Simply Red - Smile .mp3 Simply Red - Positively Street.mp3 Simply Red - Oh! What A Girl! .mp3 Simply Red - Perfect…"
13 minutes ago
Stangl Istvánné left a comment for Etuska Ténichné
"Szia kedves Etuska, szép napot kivánok, igaz elég vacak idő van.Puszi."
3 hours ago
Ilona J. left a comment for karcsi wéber
"Szép napot kívánok,kedves Karcsi.puszi,Icu."
4 hours ago
♥ Ƹ̴Ӂ̴Ʒ ♥ Annamary♥ Ƹ̴Ӂ̴Ʒ ♥.. left a comment for Nagy Attila
"BORUS SZOMORŰ AZ IDŐ,A TEGNAP DÉLUTÁN SOKAT ESETT,BELE NYÚLT AZ ÉJSZAKÁBAN. HOGY MIKOR ÁLLT EL NEM TUDOM,DE MOST NEM ESIK,DE MINDEN SZÜRKE,SZOMORÚ,ÉS BIZTOS MA IS ESNI FOG. EGY KELLEMES…"
6 hours ago
♥ Ƹ̴Ӂ̴Ʒ ♥ Annamary♥ Ƹ̴Ӂ̴Ʒ ♥.. left a comment for Etuska Ténichné
"BORUS SZOMORŰ AZ IDŐ,A TEGNAP DÉLUTÁN SOKAT ESETT,BELE NYÚLT AZ ÉJSZAKÁBAN. HOGY MIKOR ÁLLT EL NEM TUDOM,DE MOST NEM ESIK,DE MINDEN SZÜRKE,SZOMORÚ,ÉS BIZTOS MA IS ESNI FOG. EGY KELLEMES…"
6 hours ago
♥ Ƹ̴Ӂ̴Ʒ ♥ Annamary♥ Ƹ̴Ӂ̴Ʒ ♥.. left a comment for Nagy Katalin
6 hours ago
♥ Ƹ̴Ӂ̴Ʒ ♥ Annamary♥ Ƹ̴Ӂ̴Ʒ ♥.. left a comment for Kirilla Julianna
6 hours ago
♥ Ƹ̴Ӂ̴Ʒ ♥ Annamary♥ Ƹ̴Ӂ̴Ʒ ♥.. left a comment for Tóth István
6 hours ago
♥ Ƹ̴Ӂ̴Ʒ ♥ Annamary♥ Ƹ̴Ӂ̴Ʒ ♥.. left a comment for Kiss Mária
6 hours ago
♥ Ƹ̴Ӂ̴Ʒ ♥ Annamary♥ Ƹ̴Ӂ̴Ʒ ♥.. left a comment for Kozák Bernadette Krisztina
6 hours ago
♥ Ƹ̴Ӂ̴Ʒ ♥ Annamary♥ Ƹ̴Ӂ̴Ʒ ♥.. left a comment for karcsi wéber
6 hours ago
♥ Ƹ̴Ӂ̴Ʒ ♥ Annamary♥ Ƹ̴Ӂ̴Ʒ ♥.. left a comment for Nagy Anna
6 hours ago
♥ Ƹ̴Ӂ̴Ʒ ♥ Annamary♥ Ƹ̴Ӂ̴Ʒ ♥.. left a comment for Cserna Zoltánné - Éva
6 hours ago
Etuska Ténichné commented on Etuska Ténichné's group Etuska Ténichné _ Ning Themái.
"Ning Thema_Mieke : ZIP Letöltéshez Katt Linkre !http://ekladata.com/95jWgT62Gxr_1V-6WzFfGbjRl-k/Mieke.zip"
6 hours ago
karcsi wéber left a comment for Ilona J.
9 hours ago
karcsi wéber left a comment for Anna Köszegi
9 hours ago
karcsi wéber left a comment for Kozák Bernadette Krisztina
9 hours ago
karcsi wéber left a comment for Nagy Anna
9 hours ago
Nagy Anna left a comment for Kiss Mária
"Kedves Marika! Köszönöm kedves látogatásod, hogy gondoltál rám csodás időnk volt ma, de tegnap rövid idő alatt le szakadt az ég.. talán még holnapra mondja a rosszat…"
16 hours ago

© 2017   Created by IFTHICA SHAMSUDEEN (FOUNDER).   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service