Outstanding Site for Genuine, Highly Credible Entrepreneurs!

FRIENDS OF ASIA

Your Global Community!

“We yearn for opportunities, we pray for opportunities and we seek for opportunities. The good news is that we meet opportunities. The bad news is that we miss the opportunities only to come to a later realization of missed opportunities.”
― Ernest Agyemang Yeboah

HYIPReviewer's Discussions (42)

Discussions Replied To (41) Replies Latest Activity

"EXECUTIVE REPORT (Feb 03, 2011 03:30 GMT) More info: Our Web: http://www.hyiprevie…"

HYIPReviewer replied Feb 2, 2011 to HYIPReviewer: Executive Reports

41 Feb 2, 2011
Reply by HYIPReviewer

"HYIPREVIEWER: We are not just HYIP Monitor! EXECUTIVE REPORT (Jan 08, 2011 13:00 G…"

HYIPReviewer replied Jan 8, 2011 to HYIPReviewer: Executive Reports

41 Feb 2, 2011
Reply by HYIPReviewer

"HYIPREVIEWER: We are not just HYIP Monitor! EXECUTIVE REPORT (Jan 06, 2011 4:30 GM…"

HYIPReviewer replied Jan 5, 2011 to HYIPReviewer: Executive Reports

41 Feb 2, 2011
Reply by HYIPReviewer

"HYIPREVIEWER: We are not just HYIP Monitor!EXECUTIVE REPORT (Jan 04, 2011 5:00 GMT)M…"

HYIPReviewer replied Jan 3, 2011 to HYIPReviewer: Executive Reports

41 Feb 2, 2011
Reply by HYIPReviewer

"HYIPREVIEWER: We are not just HYIP Monitor! EXECUTIVE REPORT (Jan 03, 2011 3:30 GM…"

HYIPReviewer replied Jan 2, 2011 to HYIPReviewer: Executive Reports

41 Feb 2, 2011
Reply by HYIPReviewer

"HYIPREVIEWER: We are not just HYIP Monitor!EXECUTIVE REPORT (Dec 20, 2010 3:30 GMT)M…"

HYIPReviewer replied Dec 19, 2010 to HYIPReviewer: Executive Reports

41 Feb 2, 2011
Reply by HYIPReviewer

"HYIPREVIEWER: We are not just HYIP Monitor!EXECUTIVE REPORT (Dec 19, 2010 3:30 GMT)M…"

HYIPReviewer replied Dec 18, 2010 to HYIPReviewer: Executive Reports

41 Feb 2, 2011
Reply by HYIPReviewer

"HYIPREVIEWER: We are not just HYIP Monitor!EXECUTIVE REPORT (Dec 16, 2010 3:30 GMT)M…"

HYIPReviewer replied Dec 15, 2010 to HYIPReviewer: Executive Reports

41 Feb 2, 2011
Reply by HYIPReviewer

"HYIPREVIEWER: We are not just HYIP Monitor! EXECUTIVE REPORT (Dec 15, 2010 5:00 GMT…"

HYIPReviewer replied Dec 14, 2010 to HYIPReviewer: Executive Reports

41 Feb 2, 2011
Reply by HYIPReviewer

"HYIPREVIEWER: We are not just HYIP Monitor!EXECUTIVE REPORT (Dec 12, 2010 3:30 GMT)M…"

HYIPReviewer replied Dec 11, 2010 to HYIPReviewer: Executive Reports

41 Feb 2, 2011
Reply by HYIPReviewer

RSS

Latest Activity

shahrom sidek posted a status
"Anda Sakit sendi dan Lutut? sila ke url ini:http://www.sakit-lutut.weebly.com"
2 hours ago
Harold F Washington posted a status
"Give voice to your link pages with voice over avatars visit http://adrevsphere.com/public/news"
3 hours ago
IFTHICA SHAMSUDEEN (FOUNDER) posted a video

Audiobook - The Strangest Secret by Earl Nightingale

This audio talk about how we become what we think about most of the time. Earl Nightingale lays the foundations of the Law of Attraction. Religion teaches us...
4 hours ago
Cserna Zoltánné - Éva left a comment for Etuska
"Szia drága Etuskám! Köszönöm a látogatásod! Köszönöm,hogy szóltál, megtaláltam a helyét és már így rendben van. Szeretettel…"
4 hours ago
Etuska left a comment for Nagy Anna
"Szia Drága AnnámKöszönöm a látogatásod ,szép álmokat  kívánok ! Puszim,Eta."
5 hours ago
Etuska left a comment for Cserna Zoltánné - Éva
"Szia Aranyos Évikém!Köszönöm a baráti jelölést,nagyon örülök itt is neked..Valami Play dolgot nem jó helyre tettél,vagy az oldal ezt nem szereti..Mivel kint vannak a…"
5 hours ago
Marilou M - Co-Founder posted a discussion

WHAT IS BITCOIN FUNDING TEAM?

Bitcoin Funding Team is focused on making a difference in our friends lives, one friend at a time. We are bringing together a community of like-minded friends who also have a desire to make a difference in the lives of their friends.We have created a crowdfunding platform that will help friends gain funds to support their families and others , pay for unexpected medical bills ,housing needs, food and clothing, education…See More
5 hours ago
faruk hossain posted blog posts
5 hours ago
Patrick Pierre posted a blog post
5 hours ago
Randy Johnson posted a blog post

My name is Randy Johnson and I represent a Venture Capital Fund for Startup and Early Stage companies.

My name is Randy Johnson and I represent a Venture Capital Fund for Startup and Early Stage companies.I was wondering if you are in need of investment capital for your company?Please let me know at your soonest convenience, and please do forward any info you can share about your venture.Thank you,Randy JohnsonBrand AmbassadorCommonwealth Capital LLCSprocket Networkhttp://www.SprocketNetwork.com/?ref=randy1964…See More
5 hours ago
Profile Iconroszer joni and james mula joined FRIENDS OF ASIA
5 hours ago
Cserna Zoltánné - Éva updated their profile
5 hours ago
Etuska is now friends with Cserna Zoltánné - Éva and Juhászné Manyi
5 hours ago
CSALA EDIT left a comment for Nagy Anna
"  Drága   Annám  ! Köszönöm  hogy    benéztél hozzám.   .  Itt még nem esett  , sőt inkább kellemese  idő volt.   Ugy  sejtem   holnapra  ideér  ! Én is  gyógyulok, ,  vigyázok is magamra.       Szépestét kivánok,     kellemes  pihenést  szeretettel…"
6 hours ago
Bertókné Varga Mária updated their profile
6 hours ago
Hegedűs Antal commented on Hegedűs Antal's group Minden ami MP3 Mindenkinek
"Szép jó estét kivánok Mindenkinek ! Bocsi a késői jelentkezésemért,de uncsiztam egyet ! Drága Edit ! Köszöntelek téged újra a "fedélzeten" és a csekély feltöltök csapatában ! Egy a lényeg az egészséged mindennél a legfontosabb a többi pedig meg…"
7 hours ago
Juhászné Manyi left a comment for Teichter Ilona (Ilike)
"Szia Ilike!!Én is örülők hogy itt lehetek veletek, bízva abban hogy csodás barátság folytatódik. Igaz még én sem tudok olyan sokat itt lenni mint szeretném, de ami…"
7 hours ago
Nagy Anna left a comment for Holló Katalin
"Kedves Katika! Ma nálunk megint rossz idő volt nagyon fújt a szél és az eső is eseget én már egy kicsit jobban vagyok mit kívánok neked is szép estét jó éjt Puszi…"
8 hours ago
Nagy Anna left a comment for Nyemczovszky Andrásné
"Szia Erzsike! Ma nálunk megint rossz idő volt nagyon fújt a szél és az eső is eseget én már egy kicsit jobban vagyok mit kívánok neked is szép estét jó éjt Puszi…"
8 hours ago
Nagy Anna left a comment for Martinákné Krisztina
"Szia drága Krisztina! Ma nálunk megint rossz idő volt nagyon fújt a szél és az eső is eseget én már egy kicsit jobban vagyok mit kívánok neked is szép estét jó…"
8 hours ago

© 2017   Created by IFTHICA SHAMSUDEEN (FOUNDER).   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service