Outstanding Site for Genuine, Highly Credible Entrepreneurs!

FRIENDS OF ASIA

Your Global Community!

“We yearn for opportunities, we pray for opportunities and we seek for opportunities. The good news is that we meet opportunities. The bad news is that we miss the opportunities only to come to a later realization of missed opportunities.”
― Ernest Agyemang Yeboah

All Discussions Tagged 'Find' (1)

Discussions Replies Latest Activity

Be My friend and join and follow me in my twitter and more... ! Do you need any help?

Hellow Everybody! I am from Sweden and like a lot to find new friends! I like you to become my friend and tell me what you do!. May be you…

Started by Lars Andersson

7 Dec 16, 2012
Reply by javid iqbal

RSS

Latest Activity

Nagy Anna updated their profile
2 hours ago
Nagy Anna left a comment for Kiss Mária
"Kedves Marika! Köszönöm kedves látogatásod, sajnos nagyon rossz az idő szakad az eső így nem tudom mi lesz a kirándulás mert egy nap vasárnap leszek szabad kívánok néktek…"
2 hours ago
Kiss Mária left a comment for Biró Éva
"Kedves Évike! Köszönöm a látogatásod, ! Kívánok neked nagyon kellemes időtöltést  a hétvégi napokra. Hátha lesz részünk egy kis…"
2 hours ago
Kiss Mária left a comment for Kirilla Julianna
"Kedves Julika! Köszönöm a látogatásod, ! Kívánok neked nagyon kellemes időtöltést  a hétvégi napokra. Hátha lesz részünk egy kis napsütésben is."
2 hours ago
Kiss Mária left a comment for Nagy Anna
"Kedves Anna! Köszönöm a látogatásod, ! Kívánok neked nagyon kellemes időtöltést  a hétvégi napokra. Hátha lesz részünk egy kis napsütésben is."
2 hours ago
rockr gfrory posted a status
2 hours ago
Nagy Anna left a comment for Cserna Zoltánné - Éva
"Kedves Évike! Köszönöm kedves látogatásod, sajnos nagyon rossz az idő szakad az eső így nem tudom mi lesz a kirándulás mert egy nap vasárnap leszek szabad kívánok…"
2 hours ago
Szimné Évi updated their profile
2 hours ago
Nagy Anna left a comment for karcsi wéber
"Szép hétvégét jó éjt Anna"
3 hours ago
Nagy Anna left a comment for Etuska Ténichné
"Drága Etuska! Köszönöm kedves látogatásod, sajnos nagyon rossz az idő szakad az eső így nem tudom mi lesz a kirándulás mert egy nap vasárnap leszek szabad kívánok…"
3 hours ago
Nagy Anna left a comment for Kozák Bernadette Krisztina
"Drága Krisztina! Köszönöm kedves látogatásod, sajnos nagyon rossz az idő szakad az eső így nem tudom mi lesz a kirándulás mert egy nap vasárnap leszek szabad kívánok…"
3 hours ago
Nagy Anna left a comment for Tóth István
"Kedves Pista! Köszönöm kedves látogatásod kívánok szép estét kellemesen el töltött hétvégét Szeretettel Anna"
3 hours ago
Szimné Évi left a comment for Kiss Mária
"Szia Drága Marika!Jöttem hozzád látogatóba. Sajnos az idő rettenetesen kellemetlen számomra, nem igazán bírom a párás, nyirkos, esős levegót. De végre…"
3 hours ago
Szimné Évi left a comment for ARANYI GIZI
"Szia Drága Gizike!Sajnos az idő rettenetesen kellemetlen számomra, nem igazán bírom a párás, nyirkos, esős levegót. De végre meggyógyultam, ami jó hír. Az eső…"
3 hours ago
Nagy Anna left a comment for Tóth István
"Kedves Pista! Köszönöm szépen kedves látogatásod kívánok én is egy szép hétvégét szeretettel Anna"
3 hours ago
Nagy Anna left a comment for Biró Éva
"Szia kedves Évike! Köszönöm kedves látogatásod, sajnos nagyon rossz az idő szakad az eső így nem tudom mi lesz a kirándulás mert egy nap vasárnap leszek szabad kívánok…"
3 hours ago
Tóth István left a comment for IFTHICA SHAMSUDEEN (FOUNDER)
"Hello My Friend. Istvan Bye!"
3 hours ago
CSALA EDIT left a comment for Tóth István
"Kedves Pista ! Köszönöm szépen kedves látogatásod . Kellemes hosszu hétvégét kivánok!! Jó pihenést Köszönöm a jó tanácsot ! átirtam !…"
3 hours ago
Szimné Évi left a comment for Anna Köszegi
"Szia Drága Anikám!Köszönöm a látogatásod, nagyon örültem neki. Sajnos az idő rettenetesen kellemetlen számomra, nem igazán bírom a párás, nyirkos, esős…"
3 hours ago
CSALA EDIT updated their profile
3 hours ago

© 2017   Created by IFTHICA SHAMSUDEEN (FOUNDER).   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service